Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save
be: Захаваць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: About
be: Аб

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.
