Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།
