Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: About
es: Acerca de

en: The maximum length of the field in characters.
es: Longitud máxima del campo en caracteres.

en: %name: may not be longer than @max characters.
es: %name: no puede ser mayor que de @max los caracteres.
