Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: About
fi: Tietoja

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
