Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save
gu: સાચવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: About
gu: વિશે
