Wistia Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: About
he: אודות

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.
