Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save
hr: Spremi

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: About
hr: Opis

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.
