Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save
hy: Պահպանել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:
