Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save
is: Vista

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: About
is: Um
