Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save
jv: Simpen

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: About
jv: Ngenani

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.
