Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: About
km: អំពី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។
