Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: About
pl: O stronie

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.
