Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save
sl: Shrani

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: About
sl: O modulu
