Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: About
tr: Hakkında

en: The maximum length of the field in characters.
tr: Alanın karakter olarak azami uzunluğu.

en: %name: may not be longer than @max characters.
tr: %name: @max karakterden daha uzun olamaz.
