will-nice sponsor (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: On
be: На

en: Download
be: Сцягнуць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
