will-nice sponsor (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
