will-nice sponsor (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Message:
cy: Neges:

en: Query
cy: Ymholiad

en: Error message
cy: Neges wall

en: Status message
cy: Neges statws
