will-nice sponsor (1.0.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: On
et: Sees

en: Download
et: Allalaadimine

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Message:
et: Sisu:

en: Query
et: Päring

en: Total:
et: Kokku:

en: Interval
et: Intervall

en: Error message
et: Veateade

en: Order number:
et: Tellimuse number:

en: Status message
et: Olekuteade

en: Are you sure you want to delete all @entity_type_plural?
et: Oled kindel, et soovid kustutada kõik @entity_type_plural?

en: This action cannot be undone.<br />Make a backup of your database if you want to be able to restore these items.
et: Seda tegevust ei saa tagasi võtta.<br />Varunda oma andmebaas kui on soov neid elemente taastada.

en: Delete all @entity_type_plural
et: Kustuta kõik @entity_type_plural

en: There are 0 @entity_type_plural to delete.
et: 0 @entity_type_plural on kustutada.

en: Deleting @entity_type_plural
et: @entity_type_plural kustutamine

en: Deleting items... Completed @percentage% (@current of @total).
et: Kustutan elemente... Valmis @percentage% (@current @total-st).

en: All @entity_type_plural have been deleted.
et: Kõik @entity_type_plural on kustutatud.

en: And <strong>@count</strong> more @entity_type_singular. | And <strong>@count</strong> more @entity_type_plural.
et[0]: Lisaks <strong>@count</strong>  @entity_type_singular veel.
et[1]: Lisaks <strong>@count</strong> @entity_type_plural veel.

en: This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_singular. | This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_plural.
et[0]: Kustutatakse <strong>@count</strong> @entity_type_singular.
et[1]: Kustutatakse <strong>@count</strong> @entity_type_plural.
