will-nice sponsor (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: On
gl: Activo

en: Download
gl: Descargar

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Query
gl: Consulta

en: Interval
gl: Intervalo

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
