will-nice sponsor (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Message:
hr: Poruka:

en: Total:
hr: Suma:

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Status message
hr: Poruka statusa
