will-nice sponsor (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: On
th: เปิด

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Off
th: ปิด

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Query
th: สอบถาม

en: Total:
th: ทั้งหมด:

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Sponsor
th: ผู้สนับสนุน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
