will-nice sponsor (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: On
vi: Bật

en: Download
vi: Tải về

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Message:
vi: Thông điệp:

en: Query
vi: Truy vấn

en: Total:
vi: Tổng cộng:

en: Choose
vi: Chọn

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Order number:
vi: Số đơn hàng:

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
