will-nice sponsor (1.0.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: On
ar: في

en: Download
ar: تحميل

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Message:
ar: الرسالة:

en: Query
ar: استفسار

en: Total:
ar: المجموع:

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Status message
ar: رسالة الحالة
