will-nice sponsor (1.0.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Query
cs: Dotaz

en: Refund
cs: Refundace

en: Total:
cs: Celkem:

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Payment failed
cs: Platba selhala

en: Reason for refund
cs: Důvod pro refundaci

en: Order number:
cs: Objednávka číslo:

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
