will-nice sponsor (1.0.4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: On
fa: روشن

en: Download
fa: دانلود

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Message:
fa: پیام:

en: Query
fa: پرس و جو

en: Refund
fa: استرداد

en: Total:
fa: مجموع:

en: Interval
fa: دوره

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Reason for refund
fa: دلیل استرداد

en: Order number:
fa: شماره سفارش:

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Reply to
fa: پاسخ به
