will-nice sponsor (1.0.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Download
km: ទាញយក

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Message:
km: សារ ៖

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
