will-nice sponsor (1.0.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Total:
kn: ಒಟ್ಟು:

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ
