will-nice sponsor (1.0.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Download
ku: داگرتن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Message:
ku: پەیام:

en: Choose
ku: هەڵبژێرە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
