will-nice sponsor (1.0.4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: On
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Message:
oc: Messatge  :

en: Query
oc: Requèsta

en: Total:
oc: Total :

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Reply to
oc: Respondre
