will-nice sponsor (1.0.4) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Download
ro: Descarcă

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Query
ro: Interogare

en: Refund
ro: Rambursare

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Reply to
ro: Răspunde la

en: Are you sure you want to delete all @entity_type_plural?
ro: Sigur doriți să ștergeți toate @entity_type_plural?

en: This action cannot be undone.<br />Make a backup of your database if you want to be able to restore these items.
ro: Această acțiune nu poate fi anulată.<br />Dacă doriți să fiți capabili să restabiliți aceste elemente faceți o copie a bazei de date.

en: Delete all @entity_type_plural
ro: Șterge toate @entity_type_plural

en: There are 0 @entity_type_plural to delete.
ro: Sunt 0 @entity_type_plural pentru ștergere.

en: Deleting @entity_type_plural
ro: Ștergere @entity_type_plural

en: Deleting items... Completed @percentage% (@current of @total).
ro: Ștergere elemente... @percentage% terminate (@current din @total).

en: All @entity_type_plural have been deleted.
ro: Toate @entity_type_plural au fost șterse.

en: And <strong>@count</strong> more @entity_type_singular. | And <strong>@count</strong> more @entity_type_plural.
ro[0]: Și <strong>@count</strong> mai mult @entity_type_singular.
ro[1]: Și <strong>@count</strong> mai multe @entity_type_plural.

en: This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_singular. | This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_plural.
ro[0]: Aceasta va șterge <strong>@count</strong> @entity_type_singular.
ro[1]: Aceasta va șterge <strong>@count</strong> @entity_type_plural.
