will-nice sponsor (1.0.4) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Download
uk: Завантаження

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Query
uk: Запит

en: Refund
uk: Повернення

en: Total:
uk: Загалом:

en: Interval
uk: Проміжок

en: Choose
uk: Вибрати

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Reason for refund
uk: Причина повернення

en: Order number:
uk: Номер замовлення:

en: User id
uk: ID користувача

en: Backwards
uk: Назад

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Reply to
uk: Відповідь

en: Display Mode
uk: Режим показу

en: Amount:
uk: Кількість:

en: Are you sure you want to delete all @entity_type_plural?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити всі @entity_type_plural?

en: This action cannot be undone.<br />Make a backup of your database if you want to be able to restore these items.
uk: Ця дія є незворотньою.<br />Якщо потрібно мати змогу відновити ці позиції зробіть резервну копію бази даних.

en: Delete all @entity_type_plural
uk: Видалити всі @entity_type_plural

en: There are 0 @entity_type_plural to delete.
uk: 0 @entity_type_plural, що потребують видалення.

en: Deleting @entity_type_plural
uk: Видалення типів сутностей @entity_type_plural

en: Deleting items... Completed @percentage% (@current of @total).
uk: Видалення позицій... Завершено @percentage% (@current з @total).

en: All @entity_type_plural have been deleted.
uk: Всі @entity_type_plural були видалені.

en: And <strong>@count</strong> more @entity_type_singular. | And <strong>@count</strong> more @entity_type_plural.
uk[0]: Та ще <strong>@count</strong>  тип сутності @entity_type_singular.
uk[1]: Та ще <strong>@count</strong> типи сутності @entity_type_plural.
uk[2]: Та ще <strong>@count</strong> типів сутності @entity_type_plural.

en: This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_singular. | This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_plural.
uk[0]: При цьому буде видалено <strong>@count</strong> тип сутності @entity_type_singular.
uk[1]: При цьому будуть видалені <strong>@count</strong> типи сутності @entity_type_plural.
uk[2]: При цьому будуть видалені <strong>@count</strong> типів сутності @entity_type_plural.
