will-nice sponsor (1.2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: On
af: Op

en: Download
af: Laai af

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Message:
af: Boodskap:

en: Please wait...
af: Wag asseblief...
