will-nice sponsor (1.2.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Download
eu: Deskargatu

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Message:
eu: Mezua:

en: Query
eu: Kontsulta

en: Interval
eu: Bitartea

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: Choose
eu: Hautatu

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
