will-nice sponsor (1.2.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: On
hi: चालू

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Message:
hi: संदेश

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
