will-nice sponsor (1.2.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Please wait...
ht: Pran pasyans souple

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
