will-nice sponsor (1.2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Download
kk: Жүктеу

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Message:
kk: Хабарлама:

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
