will-nice sponsor (1.2.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Download
sk: Prevziať

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Message:
sk: Správa:

en: Query
sk: Dotaz

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Total:
sk: Spolu:

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Choose
sk: Vybrať

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Payment failed
sk: Platba zlyhala

en: Order number:
sk: Číslo objednávky:

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Reply to
sk: Odpovedať na

en: Are you sure you want to delete all @entity_type_plural?
sk: Naozaj chcete odstrániť všetky @entity_type_plural?

en: This action cannot be undone.<br />Make a backup of your database if you want to be able to restore these items.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.<br /> Ak chcete tieto položky obnoviť, vytvorte si zálohu databázy.
