Wodby (2.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Cancel
et: Tühista

en: Warning
et: Hoiatus

en: Environment
et: Keskkond

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
