Wodby (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
