Wodby (2.0.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Cancel
it: Annulla

en: Warning
it: Avviso

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments
