Wodby (2.0.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Next
cs: Další

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Warning
cs: Varování

en: Application
cs: Aplikace

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -
