Wodby (2.0.5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Warning
ne: चेतावनी

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
