Wodby (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
