Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Scale
fr: Échelle

en: Example
fr: Exemple

en: Content display
fr: Affichage de contenu

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Entity bundle
fr: Sous-type de l'entité
