Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Fill
kn: ತುಂಬಿಸು
