Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Entity type
az: Varlıq növü
