Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
