Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Example
cs: Příklad

en: Entity type
cs: Typ entity
