Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Scale
es: Escala

en: Example
es: Ejemplo

en: Content display
es: Presentación de contenido

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Entity bundle
es: Colección de campos de Entidad
