Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Entity type
he: סוג ישות
